Witaj w klubie - K&C Animation studio

K&C jest globalną firmą produkcyjną, posiadającą biura w dwóch europejskich miastach: Warszawie i Genk.

Naszym podstawowym celem jest tworzenie wyrafinowanych form audiowizualnych, które zapadają głęboko w pamięć odbiorców, utrzymując zarazem przekazywane historie w zgodzie z naszymi podstawowymi wartościami: prostotą i bezpośredniością.

Jesteśmy dumni z tego, że zatrudniamy najbardziej utalentowanych storytellerów, którzy razem tworzą silny zespół łączący lata doświadczeń zdobytych w najlepszych domach produkcyjnych i studiach animacji w Polsce. 

Zobacz, co mówią o nas nasi partnerzy:

Matt i cały zespół K&C doskonale wie na czym polega kreatywna realizacja projektów. Inspirujące i nieoczywiste pomysły, a także wspólne burze mózgów między naszymi zespołami pomogły wypracować wiele opcji, spośród których wybraliśmy tę, która zadecydowała o sukcesie projektu. Pracując z nimi czujesz, że wszystko jest możliwe i że jesteś ich najważniejszym klientem.

Konrad Labuschagne

Head of Strategic Marketing Europe | Grünenthal

Cały proces przebiegał bardzo sprawnie i na każdym etapie mieliśmy pełne wsparcie studia. Osobiście we współpracy ujęła mnie otwartość na nasze potrzeby, umiejętność słuchania i błyskawiczna reakcja w przypadku nanoszenia zmian. Nie bez znaczenia była też przyjazna atmosfera.

Maja Kornacka

Marketing Manager | Hoya Lens Poland

Praca z K&C zawsze była dla mnie przyjemnością. Standard realizowanych projektów na najwyższym poziomie, zawsze na czas i zgodnie z zaplanowanym budżetem. Firma K&C dała się poznać jako podmiot stosujący niezwykle szczegółową metodologię w tworzeniu produkcji animowanych i miło zaskoczyła nas swoją kreatywnością, czego owocem była niesamowita produkcja, jaką wspólnie stworzyliśmy.

Jonathan Prest

Creative Director | Seed

Jakość dzieł produkowanych przez K&C jest wyjątkowa, zdecydowanie przerosła nasze początkowe oczekiwania. Pan Mateusz Kubicki dał się poznać jako ekspert w dziedzinie produkcji animacji i zdecydowanie polecam jego firmę do każdego projektu wideo.

Marcin Dalecki

CEO | CP Ventures

Podczas pierwszego spotkania z firmą K&C zaskoczyło mnie profesjonalne podejście, które już na samym początku pozwoliło zbudować zaufanie i stworzyło podwaliny dla naszych przyszłych osiągnięć. Urzekła mnie profesjonalna postawa zespołu Mateusza, kreatywne i niekonwencjonalne koncepcje, a także pomysłowość w całym procesie produkcji. Jestem pewny, że w przyszłości będziemy kontynuować wspólnie pracę nad wieloma projektami.

Marcin Brysiak

CEO | addictions.ai

K&C jest zespołem, do którego możesz się zwrócić, gdy potrzebujesz niezwykłego contentu. Jako ekspert w dziedzinie video marketingu, Matt oprowadził mnie po świecie hybrydowych filmów i pomógł mi uzyskać rezultaty, których oczekiwałem. Jestem bardzo zadowolony z dotychczas zrealizowanych projektów i cieszę się na przyszłą współpracę w różnych obszarach związanych z produkcją animacji.

Greg Collins

Odjazdowe Bryki Braci Collins | TVN Turbo

Rok 2020 był dla K&C rokiem przełomowym i jako zespół zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej w celu eksploracji technik i możliwości ukazujących się na nowo odkrytych horyzontach.

Oprócz poszerzania wiedzy na temat animacji klasycznej i środowisk 3D, poświęciliśmy dużo czasu na przemyślenie czynników, które mogą sprawić, że zaawansowane animacje 2D zyskają na atrakcyjności względem pozostałych form audiowizualnych.

Nasza walka przyniosła rezultat, a określenie mianem jednej z najlepszych firm B2B w Polsce jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji zawodowej.

Zobacz nasze recenzje na portalu Clutch.